Spolek Větráme školy se rozrůstá o nového partnera

Spolek Větráme školy se rozrůstá o nového partnera, který se chce podílet na zlepšování povědomí o znečištěném vnitřním klimatu ve školských budovách a aktivně se snaží rozvíjet iniciativu pro zlepšení této problematiky.
 
Společnost VentiAir nabízí kompaktní řešení pro školní učebny a vyznává shodný postoj k problematice jako náš spolek.
Citujeme: "Děti jsou naše budoucnost, a proto je skvělé, že se v poslední době začala intenzivně řešit problematika vydýchaného vzduchu ve školních třídách. I naše společnost VentiAir chce přispívat ke zlepšení prostředí při výuce, a proto jsme zahájili výrobu školních rekuperačních jednotek řady T-TYPE. Naše zařízení plní veškeré přísné požadavky na účinnost rekuperace, hlučnost zařízení a inteligentní řízení. I přes vysokou technologickou úroveň je cena proti konkurenci nízká, a proto budou jednotky VentiAir dostupné pro větší počet škol. Věříme, že naše jednotky z Jeseníků výrazně přispějí ke zlepšení zdraví dětí ve školách." Více o našem novém partnerovi, o jeho službách a technologii se dozvíte na https://www.ventiair.com/.